Anjelské karty sú zrkadlom duše. Ukážu vám momentálny stav. Odhalia, po čom vaša duša hlboko túži a čo potrebuje. 

Častým používaním sa vám zlepší zdravie, budete spokojnejší sami so sebou. Ako je to možné? 

Každý z nás je majiteľom nielen tela v podobe kože a kostí. Máme aj neviditeľné telá, očiam schované. Sú to obaly toho hmatateľného. Je ich viac. Napríklad životné telo súvisí s vašimi emóciami. Dokážete ho nabiť kreatívnymi aktivitami. Sem tam si zatancovať, a stať sa na okamžik dieťaťom vám nielen že vykúzli stratený úsmev. Pomôže vám pozdvihnúť vaše endorfýny. Tie vášmu telu dodajú pružnosť, sviežosť a šťastie

Dospeláci (mnohí z nich) strácajú schopnosť vnímať niečo viac ako len svoje hmotné statky v neustálom strese a boji s časom. Preto som vytvorila anjelské karty.  

Na čo slúžia?

  • dobíjajú životné baterky
  • posilňujú zdravie 
  • zjednocujú vnútorné sily – človek si viac verí, viac sa pozná
  • premieňajú negatívnu energiu na harmonickú pohodu
  • zlepšujú spánok

Príklad vytiahnutia karty:

Po zamiešaní balíčku sa zameriate na otázku, ktorú si predtým premyslíte. Ja som si vytiahla včera kartu:

Očista – detox
Čo to pre mňa znamená?

Mám sa zamerať na prečistenie svojich starých myšlienok, programov. A keď si vyčistím čo mám, nastáva čas nových začiatkov.

Čo spravím ďalej s kartou? Pochopiteľne, nestačí si ju len vytiahnuť. Prstom opisujem smer obrázku. Tým si pomocnú energiu zaktivujem v mojich bunkách. Ďalej som si dala zámer, konkrétne som si napísala na papier, čo chcem zmeniť. A večer pred spaním si kartičku dám pod vankúš. Bude mať priestor pomáhať mi aj v ríši snov. Posilní všetky spomínané neviditeľné telá. Verím, že zajtra budem mať jasnejšie myslenie.

Anjelské karty sú vyrobené s láskou, pre vás. Obrázky som vyfotografovala v spolupráci Anjelov, Archanjelov a Boha. Verím, že aj vám pomôžu sa duchovne a duševne pozdvihnúť do roviny vyššieho Bytia.

S láskou, Veronika

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa