Blokády životného svetla

Svetlo. Malý plamienok, ktorý nám dodáva silu. Ukazuje smer. Lenže málokto svoje životné svetlo dokáže používať. Prečo?

My ľudia sa radšej brodíme v tmavom bahne, než aby sme svietili. Je to jednoduchšie. Ja osobne som dlho žila v tme. Počas cesty za svetlom som nebola našťastie sama. V časoch mojich začiatkov práce s energiami som ani netušila, čo všetko ma čaká, kým sa zoznámim so svojou svetelnou podstatou. Keďže som bola odhodlaná zmeniť sa, žiť ľahšie a v harmónii, rozhodla som sa podstúpiť moje prvé ODBLOKY. 

Čo je to odblok?

Jednoducho povedané odstránenie blokád, ktoré človeka držia v pasci. Predstavte si veľký múr. Je privysoký, a preto sa zmierite s tým, že zaň neuvidíte. Ale čo keď sa tam nachádza ten pravý život?


Zbúranie starostlivo postavenej steny nie je nemožné. Ich základy stavia ten najspoľahlivejší majster – STRACH. A verte mi, že sa dá premôcť.

Prečo by ste sa mali púšťať na náročnú a neznámu cestu sebapoznania?

Poviem vám, že keď ku mne raz prišla jedna žena, neusmievala sa. Bola zlomená životom, konkrétne manželom. Po troch odblokoch nielen zazrela, ale sa aj dotkla svojho svetla. A to ste mali vidieť tú premenu. Jej rozjasnená tvár ma prekvapila vo dverách. Videla som úplne novú ženu.

Kedy je na dohľad vaša šťastnejšia životná kapitola?

Začína to pocitom, že takto žiť už nechcete. Hnev vás bude dennodenne postrkovať rôznymi spôsobmi vpred, aby ste niečo spravili. Lenže samému sa vám odlepuje zo zeme ťažko. Potrebujete sprievodcu v novom živote. Ak už máte nad hlavu všetkých stereotypných kolotočov, hnilých vzťahov a smútku vo vašom živote, ste na správnej ceste. Stačí iba vytočiť číslo. Nemusí to byť moje. Ale ak pocítite, že mám byť vašou sprievodkyňou ja, bude mi potešením posvietiť aj na vašej ceste.

 

close

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa