Čo mi prinesie konečne to šťastie?

autorka: anonymná klientka

Každý vraví, mala by si nájsť samu seba. Lenže ako? Snažím sa o to už niekoľko rokov, ale márne. Neviem kto som, kam patrím. Vďaka Veronike sa mi to postupne darilo zisťovať, každým ďalším sedením sa mi viac a viac otvárali oči. Občas to zabolí, čo o sebe zistíme, čo sa nám vyplaví na povrch, naše presvedčenia, naše vzorce, dávne krivdy a boliestky, síce rokmi zabudnuté, ale oni tam sú.. dôkladne uložené v našom podvedomí.

Je to zvláštne, ako sa v dnešnej dobe, najmä my ženy, usilujeme o dokonalý vzhľad, makáme v posilkách, diétujeme a podobne.. ale na svoju dušu akosi zabúdame. A stále mame pocit, že nám niečo chyba, no nevieme čo to je. Nový partner? Nové auto? Pes či mačka? Čo mi prinesie konečne to šťastie?

Potrebujeme si dodať pocit, že sme obdivované a ten pocit vyprchá vo chvíli, kedy sa partner s nami rozíde, kedy sa večer odmaľujeme a vidíme sa také aké sme. Také aké sme. Prirodzené, autentické, bez pretvárok, bez masky.

Práca na sebe je sakra tvrdá práca. Nie je to hneď, tam, kde stojí za to dostať sa, sa nedá dostať skratkou. Ale až pocítite, že sa niečo vo vás deje, niečo zvláštne, keď zrazu zistite, že nesúdite ľudí, ktorí sú v niečom odlišní od vás, keď si uvedomíte, že dokážete udržať aspoň na pár minút moment tu a teraz, keď pocítite vďačnosť za svoj život, zrazu to nie sú len také premotivované slova od premotivovaných ľudí. Zrazu je to také vaše. Zrazu viete, že ste na ceste domov. K sebe. Tam kde patríte, nie tam, kde vám celý život vravia, že máte zostať. Áno, prebrať zodpovednosť za seba a za svoj život, za svoje činy, za svoje myšlienky nie je vôbec ľahké a mnohí pred tým utekáme. Ale ono to ide. Ak viete ako na to.
A ak neviete, Veronika vám s tým pomôže, lebo jej skúsenosti a odborne znalosti v oblasti liečenia dušičiek sú naozaj na úrovni. Nie sú to len prázdne slova. Jej terapia zasiahne presne tam, kde má.
Ďakujem za možnosť absolvovať jej sedenia a môžem povedať, že toto rozhodnutie zo mňa spravilo niekoho iného. Niekoho, kto si viac verí, kto sa viac prijíma, kto sa už neľutuje. A to bolo aj mojim cieľom. Veronika Ďakujem.

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa