Čo skrýva energia vášho mena?

Kým som sa vydala, mala som dilemu ako sa budem volať. Ponechám si jedno priezvisko alebo len manžela? A čo sa stane, ak budem mať dve priezviská?

Tieto otázky som si pokladala dlhú chvíľu. Ale už od detstva som bola na 80% presvedčená, že budem nositeľkou dvoch priezvisk. A deň D prišiel. Začala som pociťovať neznámu obavu. Vedela som, že aj mená majú svoju energiu pochopiteľne. Tak som si vytiahla staré materiály zo školy. A spravila som si podrobný energetický rozbor svojho mena a oboch priezvisk. Ten mi iba potvrdil všetko to, čo som doteraz riešila, cítila a vnímala. Spracovala som si celú škálu vyplavených emócií a pod. Veľmi mi to pomohlo pochopiť svoje pochyby o mojej osobe. Po vyčistení tohto nákladu, som s radosťou prijala obe priezviská
za svoje.

Vysvetlím vám bližšie, prečo som sa tak dlho rozhodovala. Každé priezvisko má totiž svoju karmu. To znamená, že sa doň generáciami zapísali rôzne pozitívne, ale negatívne údaje. Preto sa v rodinách točia rovnaké emócie, ženy si hľadajú rovnakú značku mužov. Alebo sa nazvú prekliatymi.

Keď som čistila našu rodovú líniu, nebola to prechádzka po červenom koberci. Musela som zapracovať na tom, aby sa všetkým členom našej rodiny ľahšie dýchalo. To znamená, že sa začali pomaly rozpúšťať generačne nakopené strachy, pochyby o sebe, ale aj útrapy života. Rada sa rozprávam s mojou babkou. Tá mi vždy potvrdí, že moja každodenná práca na našom rode stojí za to. Čo všetko si zažila len ona a jej rodičia.

A keďže mám jeden uzlík priezviska za slobodná vyčistený, mám priestor na druhý. Priezviska za vydatá. Ale to už je môj príbeh.

 

Aký je ten váš príbeh ? Ako veľmi ho ovplyvňuje práve vaše meno a priezvisko? 
Dajte si spraviť rozbor mena aj VY. Len za 45 Eur. Objednávka TU.

 

Veronika Klenová Zíšková

 

 

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa