EFT a ako byť sám sebou

 

Téma spokojnosti hlavne sám so sebou je nekonečným príbehom.


Čo znamená byť spokojný?
Je to snáď mať veľa peňazí a žiť v materiálnom bohatstve? Alebo to znamená byť zdravý, šťastný,
s dobrým zamestnaním?

Ako sa hovorí, každý je si strojcom svojho šťastia. A keď ste šťastný, tak ste aj spokojný. Záleží iba na vás aký život si vyberiete. Niekto sa rozhodne vybrať si život plný radosti, hojnosti, a lásky. Sú medzi nami aj takí ľudia, ktorí sa utápajú vo svojej pasivite, smútku, a agresivite. Inú cestu nepoznajú.

Kedy viete, že ste spokojný sami so sebou? Spokojnosť so sebou znamená, že si veríte vo všetkom,
čo robíte, stojíte si za svojím názorom, oblečiete si to, čo máte radi, na nič sa nehráte, ste to Vy a ste tak spokojný. A keď druhým niečo na Vás vadí, je to ich problém. Ľudia sa boja byť sami so sebou šťastný, lebo by sa už nemali

na čo vyhovárať.

Vysvetlím Vám to na jednom príklade. Jeden môj klient bol stále nespokojný, nič sa mu nedarilo, neveril si, bol nešťastný. Po dvoch sedeniach sme zistili, že on vlastne ani nechce nič zmeniť vo svojom živote. Zistil, že život je veľká zodpovednosť, musel by sa rozlúčiť so svojou lenivosťou, so starými zvykmi, a to sa mu nechcelo. Stále len hovoril, čo chce, a čo on dokáže, ale zostalo to dlho len pri slovách. Až neskôr prezrel a pochopil, že si za všetko môže sám. On si postavil prekážky pod nohy, aby sa mu nič nedarilo. Keď sme toto všetko spracovali cez EFT a iné, jeho život sa zmenil o 180 stupňov.

Ak máte konečne odvážne našliapnuté vpred, nebojte sa.
Zavolajte a rezervujte si svoj termín včas.
Rada budem vašou sprievodkyňou na vašom poznávacom výlete.

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa