Ako som sa zbavila kašľania a odŕhania

 

Kašľanie, odŕhanie. Títo dvaja známy neznámy sa mi pred asi 5 rokmi nasťahovali do života.
Som lektorkou energetického vzdelávanie
Taktiež precvičujem Jógalates. Počas rozprávania som nepríjemným zvukom vyrušovala mojich klientov.

Najskôr som to považovala za prechodnú záležitosť. Ale jedného dňa som pocítila rozdiel. Zhoršenie. Bolesť pri prehĺtaní, pocit cudzieho predmetu v krku. Zľakla som sa. A začala som sa pozorovať. Zistila som, že pri záklonoch krku a následnom prehltnutí mi “slzička” v krku narastá. A zavadzia. Bála som sa. Čo keď je to nejaký nádor. Aj keď nie som tip šup sa lekárovi. Ale toto ma vydesilo. Šla som. Doktorka mi povedala, že sú to len hlieny. Bodka. Lenže bolesť stále pretrvávala.

Z psychosomatiky som vedela, že je to môj problém prejaviť sa, povedať svoj názor naplno. A preto som na tom začala pracovať. Povedala som si, že s tým žiť nebudem. Mojimi prvými krokmi boli podrobnejšie zistenia cez rôzne metódy, ktoré ovládam. Výsledok bol: “uväznenie nevypovedaných slov a neúprimnosť sama k sebe. A celá blokáda siahala do minulého života. A nie jedného. Bola som, už neviem presne v ktorom storočí, odsúdená na smrť za to, že som povedala nahlas svoj názor. Tento pocit sa mi preniesol do krku súčasnej inkarnácie. Po viacerých energetických odblokoch, som vnímala, že sa mi začalo ľahšie prehĺtať, ale stále som tam slzičku mala.

Z praxe viem, že je potrebné vyčkať, netlačiť na svoje telá (o telách a ako sú poprepájané si môžete pozrieť moje video). Po mesiaci a pól sa ukľudnili energetické vlny v mojom vnútri. V ten deň som mohla konečne vykonať poslednú terapiu. A to vytiahnutie slzičky z krku, pochopiteľne na energetickej rovine. Tento útvar zložený z čiastočiek energie, bol pripravený vísť. Prebiehalo to akoby som vyťahovala zo zeme repu. Nebola ako ju poznáme. Jej telo tvoril motús, ktorý som postupne odmotávala, až som ho vytiahla z krku celý. Následne som prehltla a nič.

 

Bola som šťastná. Päťročná ťarcha sa energeticky nachádzala v mojej dlani. Bola ťažká ako menší kameň. Ten som pomocou Boha, archanjelov a anjelov premenila na svetlo a lásku.
Môj krk, moja 5. čakra, bola opäť voľná. Slobodná.

A čo sa zmenilo v mojom živote?

  • moje slová začali byť ľahšie, srdečnejšie
  • nebojím sa byť k sebe úprimná, taktiež k druhým
  • nie som už taká výbušná a dokážem povedať názor bez zbytočných negatívnych emócií

Nikdy neuverte druhému, že sa niečo nedá, kým to neskúsite.

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa