Kraniosakrálna terapia a zvieratá

Zvieratá zohrávajú nepostrádateľnú úlohu v živote človeka. Sú terapeutmi, maznáčikmi a pre mnohých aj jedlom. Tieto chlpaté stvorenia mávajú často nevysvetliteľné problémy presne ako ľudia.

Často som si kládla otázku, prečo trpia napr. rakovinou žalúdka alebo močového mechúra. Je to tým, že vaši miláčikovia vás chcú odbremeniť, nehovorím, že vedome :). Zoberú chorobu z vás a potom následne začnú príznaky, chodenie k zverolekárovi a pod.

Aj v týchto prípadoch sa taktiež dá pomôcť zvieraťu cez kraniosakrálnu terapiu. Konkrétne som raz pomáhala psíkovi, ktorý bol 2 mesiace po havárii. Po operácii trochu kulhal na pravú stranu. Počas energetického ošetrenia “kraniálkou” psík zaspal. Keď sa zobudil, noha ho očividne bolela menej keďže na ňu šliapal sebavedomejšie.

Zvieratá sú čisté duše, preto na nich “kraniálka” funguje okamžite. U ľudí nastupujú najskôr obavy, strach a “šéfuje” tomu ego. Čo sa týka zvierat úžitkových, to už je trošku iná pesnička. Keďže som vegetariánka, ťažko sa mi píšu tieto slová.

Viete prečo chutí argentínsky steak lepšie ako ten slovenský?


Pred popravou poďakujú zvieraťu za mäso, ktoré im tu necháva, spravia s ním predsmrtný rituál. Ako keď väzňovi idete splniť posledné želanie. Ich mäso je šťavnatejšie a ľahšie. Nie je plné strachu a bolesti. To znamená, že kľudné zviera zanechá kľud vo fyzickej schránke a tým sú jeho konzumenti tiež pokojní. Naopak “vystrašené mäso” zanesie strach do každého orgánu človeka.

Ak máte zvieratká, ktorým by ste potrebovali pomôcť,
ZAREZERVUJTE SI svoj termín už dnes.

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa