Jednotlivcom, alebo terapiám a koučingu “face to face” sa venujem intenzívne už 15 rokom. Sama som si prešla svojim vlastným bahnom. A cesta z neho bola lepivá, sem tam uplakaná, za to úspešná.

Čo je mojou úlohou?
Vytlačiť váš problém na povrch, odstrániť ho z vášho života, aby ste sa cítili opäť šťastne a slobodne. Sklamem vás, ak si myslíte, že to všetko spravím za vás. Ja mám svoju vlastnú cestu s prekážkami (áno, aj koučovia sú len ľudia), a preto je potrebná spolupráca. Mojou úlohou je vás doviesť do cieľa, kde sídli vaše šťastie. A ukázať vám, kto vo vás skutočne žije. Nie je tam ten človek, ktorého dennodenne len ponižujete.
V každom z nás je prekrásne svetlo. Ak budete chcieť, ja vás za ním zavediem.


Prečo by ste mali chcieť objaviť svoje svetlo?
Keď sa mne osobne podarilo dotknúť sa prvýkrát svojho svetla, neverila som tomu čo vidím. Vravela som si, že toto predsa nemôže byť moje. Tá žiara ma presvietila a dopomohla mi ku krajšiemu životu.
A stále mi pomáha.

Objaviť svoje svetlo znamená znova nájsť seba, žiť SEBA. Bez masky.

A nie život niekoho iného. A to je mojim poslaním. Odstraňujem životné masky ľudí.

 

Ak vás sužuje hocaký problém a neriešite ho, začne sa vám emócia ukladať na vnútorných orgánoch. Príkladom môžu byť kilá nevypovedaných slov na hrudníku. Keďže ste sa rozhodli, že druhým predsa ubližovať nebudete, fyzické telo vám začne dávať signály choroby. Hory prehltnutých viet a monológov vám vytvoria angínu, bolesť na hrudníku (prieduškách). Keď vám nestačí takýto výstražný prst, prejde to hlbšie. Začnete mať úzkosti, depresie. Uzavriete sa do seba. A v maske strachu prespíte svoj život. TOTO chcete?

Alebo to spoločne zmeníme?
Pred dvomi mesiacmi ku mne začala chodiť mladá žena. Tiež si neverila, bola plná pochýb, stratená na svojej ceste. Prišla a hľa, tu je jej vyjadrenie a pocity po spoločnej intenzívnej práci so mnou: 

Každý vraví, mala by si nájsť samu seba. Lenže ako? Snažím sa o to už niekoľko rokov, ale márne. Neviem kto som, kam patrím. Vďaka Veronike sa mi to postupne darilo zisťovať, každým ďalším sedením sa mi viac a viac otvárali oči. Občas to zabolí, čo o sebe zistíme, čo sa nám vyplaví na povrch, naše presvedčenia, naše vzorce, dávne krivdy a boliestky, síce rokmi zabudnuté, ale oni tam sú.. dôkladne uložené v našom podvedomí. Je to zvláštne, ako sa v dnešnej dobe, najmä my ženy, usilujeme o dokonalý vzhľad, …(celú recenziu nájdete TU)

Som tu pre vás, neváhajte mi napísať, v prípade otázok, využite formulár, ktorý nájdete TU.

Ponúkam vám kráľovskú starostlivosť o vašu životnú rovnováhu. 

 

Veronika Klenová Zíšková

energetická terapeutka, intuitívna koučka

 

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa