Párové stretnutia som zamerala na individuálne potreby daného páru. Každý prežíva vzťahy inak. A preto je potrebný osobný prístup k jednotlivcom. Tieto si vieme dohodnúť buď telefonicky, alebo po dohode osobne.

Zaujímavosťou je výživný kurz pre páry pod názvom “Žiara vášho vzťahu.” Počas kurzu si obnovíte partnerskú dôveru, a medzitým si pomaškrtíte, uvidíte. Je to veľmi intímny čas strávený s vašim partnerom.

Čím konkrétne obohatil tento kurz mňa – keď som doň šla, bolo mi úzko. V tom čase sa mi stále vracali pocity, že mužov priam neznášam. Mne tieto hlboké zážitky vychádzali z minulých životov. Preto v popise uvádzam, že je to veľmi osobné a intímne. Počas partnerského rituálu sa mi striedala zvedavosť so strachom, panika so vzrušením. Snažila som sa to ovládať, ale podvedome som cítila, že to potrebujem vypustiť. Všetky obavy z chlapov, nepríjemné záchvevy znásilnení a ponižovaní z minulých životov.  Čím viac sa môj manžel ku mne približoval, tým viac som mala pocit beznádeje. Chcela som sa vnoriť do podlahy. Mala som chuť z toho utiecť. Začala som dýchať, odpúšťať. A ľady sa pohli. Nastala veľká úľava. Najskôr na hrudníku a vzápätí na celom tele. Veľmi som sa tešila, že sme to dokončili. So slzami v očiach a pokojom na duši som manžela s láskou objala a vedela som, že od tejto chvíle bude môj život kvalitnejší a radostnejší. Naučila som sa totiž dôverovať. Nielen sebe, ale mužom.

Špeciálny kurz Žiara vášho vzťahu je súkromný. Zúčastňujú sa ho len konkrétny pár a ja ako sprievodkyňa. Trvá 3 hodiny. Cena je: 199Eur za pár.

Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať. 0903/181 801 alebo mi napíšte váš problém a spoločne nájdeme cestu za vašim spoločným šťastím. Teším sa na vás. Veronika.

close

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa

close

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa