Waldorfské dielničky s Jankou Malovíkovou 

 

Jóga smiechu s Ľuborom Foltánom

Smiechohry a Joga smiechu (Ľubor Foltán) Na smiechohrách naprogramujete svoj mozog na radosť. Vďaka smiechu získate nadhľad a odosobnenie. Základ zážitkového workshopu tvorí Joga smiechu. Pri jej cvičení sa budete smiať nezávisle na vonkajších okolnostiach. Dospelí sa môžu stať opäť deťmi a vychutnať si tak pocity hravosti, bláznivosti, kreativity, uvoľnenia. Workshop zahŕňa rôzne smiechocviky a hry. Na konci workshopu bude nasledovať krátka meditácia smiechu a na opätovné ukotvenie do reality si zatancujete HO HO – HA HA grounding dance. www.jogasmiechu.sk

Energyjóga s Katkou Podmajerskou

„Joga“ znamená „spojenie telesnej a duševnej stránky človeka.“ Cieľom pravidelného cvičenia Energy jogy je harmónia tela, psychiky a mysle. Uvoľnia, posilnia a zaťažia sa súmerne svaly celého tela. Odstráni sa disbalancia (nerovnováha svalov), ktorou v súčasnej dobe trpí väčšina populácie. Zlepší sa flexibilita, sila, zachová sa prirodzená hybnosť kĺbov, zlepší sa hybnosť a pružnosť chrbtice. Odpočiniete si, nebudú vás bolieť kríže, spevníte si panvové dno, doplníte energiu a budete sa cítiť oveľa lepšie.

Aura-Soma s Mariánom Grečom

Aurasoma – Marian Greč Marian vo svojej praxi ponúka širokú škálu terapií: Aura-Soma,Metóda One Brain, Reflexná terapia, Švédska a Aromaterapeutická masáž. Farebná terapia Aura-Soma – Zrkadlo sebapoznania, cesta osobného rastu a duchovnej transformácie. Aura-Soma je celostný liečebný systém, ktorého základom je znalosť a praktické využitie terapeutických účinkov farieb. Vo farebných flakónoch Equilibrium sa snúbia liečivé vibrácie farieb s energiami minerálov a rastlín. Používanie flakónov pomáha navodiť harmóniu a rovnováhu na všetkých úrovniach nášho bytia (emocionálnej, mentálnej, duchovnej a fyzickej). Ich energia nás podporuje v tom aby sme sa spojili s tichým hlasom vlastného srdca uvedomili si jeho túžby a volanie. Pre mnohých je Aura-Soma cestou znovu objavenia vlastnej Božskej podstaty. Viac info o Marianovi nájdete na www.holos-terapie.sk

Austrálske kvetové esencie – Posolstvo od Protinožcov – Bronislava Grečová Bronislava sa sústreďuje na terapiu Austrálskych kvetových esencií, v ktorej využíva aj svoje poznatky získane štúdiom kineziologickej Metódy One Brain. Austrálske kvetové esencie – Posolstvo od Protinožcov, alebo esencie pre nové Milénium. Austrálske kvetové esencie predstavujú komplexný prírodný liečebný systém. S ich podporou sa vydávame na dobrodružnú cestu objavovania svojho vlastného potenciálu. Okrem toho nám pomáhajú zbaviť sa našich negatívnych presvedčení a prispievajú k navodeniu zdravia a rovnováhy,či už na emocionálnej, mentálnej ale i fyzickej úrovni. V neposlednej rade sú veľkým pomocníkom na našej duchovnej ceste, kde nás podporujú v procese transformácie vedomia.

Šatkovanie s mamičkami s Elenkou Medňanskou

“Ruky voľné, srdce plné”

Elena Medňanská je poradkyňou nosenia, ktorá sa aktívne venuje poradenstvu v oblasti nosenia detičiek v šatkách a nosičoch viac ako rok. Sama odnosila svoje 2 detičky. Pre mamičky zo Senice a okolia vedie vlastnú sling library – šatkovú knižnicu s možnosťou zapožičania šatiek a nosičov pre mamičky, ktoré si chcú nosenie vyskúšať. Nosenie je prirodzeným pokračovaním života v brušku. Dieťatko počuje tlkot srdca mamičky, cíti jej vôňu a teplo, čo bábätko ukľudňuje.

Nosené detičky menej plačú, mamička vie prirodzene a pohotovo reagovať na ich potreby. Nosenie dieťatka na srdiečku taktiež ovplyvňuje jeho dojčenie. Správne a ergonomické nosenie rešpektuje prirodzené zakrivenie chrbtice a priaznivo vplýva na vývoj bedrových kĺbikov dieťatka.

FB: Elena Medňanská, regionálna skupinka: Nosím, nosíš, nosíme SENICA (a okolie

Čakrové sviečky s Jarkou Šmalkovou 

Čakrové sviečky na telo a ručne robené mydielka Sme Filip a Jarka. Ja Jarka sa už niekoľko rokov venujem výrobe telových, ušných a čakrových sviečok, sviečkovej terapii, miešam liečivé rastlinné esenciálne oleje, pracujem s tarotom, tiež už pár rôčkov sprevádzam ľudí pri liečení tela a duše individuálne, aj na svojich skupinových workshopoch. Ja Filip sa podieľam na výrobe ladených mosadzných zvonkohier, mám rád prácu v záhrade, hľadám cestu k drevu a vyrábam drevené drobnosti. V krásnej prírode Bielych Karpát spolu tvoríme svoj priestor, domov a seba v ňom. Radi zdieľame seba, svoju cestu, skúsenosť a svoj priestor pre vedomý, radostný a naplnený život nás všetkých. Od apríla sme na webe www.dobreveciodnasprevas.sk S láskou a v spojení, Filip a Jarka

Tanec šťastia s Veronikou Zíškovou

Tanec šťastia s Veronikou Zíškovou Čakrový tanec šťastia zlepšuje partnerské vzťahy, naplní vás láskou a uvoľňuje stres. Tanec šťastia sa dá prirovnať k liečeniu vlastnou energiou – čo to znamená? Dostanete sa do svojej vlastnej sily, zharmonizujete sa, začnete cítiť pokoj, slobodu a lásku. Ženy sú po tanci ako znovuzrodené. Ak chcete zlepšiť váš partnerský vzťah, alebo sa znova zamilovať, tanec šťastia vás týmto smerom katapultuje. Cez čakrový tanec šťastia podporujeme ženskú energiu. Tá lieči a je nápomocná pri dlhodobých menštruačných problémoch, pri problémoch otehotnieť. Tancom šťastia v sebe zobudíme ženu, zvýšime svoje sebavedomie a partner v nás začne vnímať krásnu ženu. Hodina je rozložená na 7 čakrových častí. Tancuje sa do rytmu melódií, ktoré sú zložené vibračne podľa čakier, aby energia bola hudbou podporovaná. Celý tanec bude vedený inštruktorkou. Prídite u seba zobudiť ženu a pridať sa k terapii tancom.

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa