Ivanka:
5/5

Energetické posolstvo: Veronko…moooc silnééé…ďakujem…celú dobu som mala zimomriavky a každú chvíľu mi prechádzal silný mráz po chrbte…ešte teraz to cítim,keď to píšem…každá jedna časť mi svietila rôznymi farbami…začínala som ako mala slabožltá machuľka v tme a končila odiata v bielom a ležiaca ako keby v oblakoch…moc si nepamätám, čo ktorá časť bola a čo aktivovala, ale pamätám si farby svetiel a silné vibrácie v podobe zimomriavok…samozrejme všetko som si ukotvovala, lebo to bolo fakt nádherne…ešte raz veľmi ďakujem.

Alena:
5/5

Milá Veronika, ďakujem za pomoc ,ktorej sa mi dostalo prostredníctvom tvojich šikovných ručičiek pri kranio-sakrálnej terapii, a taktiež som potešená z Bachových esencií, ktoré si mi s láskou pripravila. Ešte raz vďaka. Kto riešite problémy, či zdravotné či nejaký vnútorný rozkol skúste.

Zlatka:
5/5

Každý sa raz v živote ocitne v situácii, ktorá ho uvrhne na samé dno svojich možností a potrebuje človeka, ktorý mu položí tie správne otázky, prečo… s Veronikou sme dlhoročné kamarátky, tak som sa aj teraz na ňu obrátila s prosbou o pomoc a situáciu sme rozobrali a našli odpovede pomocou kraniosakrálnej terapie. Ďakujem ?

Silvia:
5/5

Keď som bola prvýkrát na čakrovom tanci, nevedela som do čoho vlastne idem. Veronika to nazvala tak šibalsky, že Tanec šťastia, povedala, že sa potom budem cítiť viac slobodne, zistím aká je moja vnútorná žena .. a mala pravdu. Názov sa úplne zhoduje s tým, čo som si zažila. Bola som pokojnejšia, uvoľnenejšia a vlastne aj šťastnejšia. Sú veci, ktoré sa vysvetliť nedajú. Rada by som to opísala ale myslím, že každý si to musí vyskúšať sám aby zistil či mu to pomôže alebo nie. Za seba môžem povedať, že sa pri tom krásne uvoľním, celú hodinu myslím len na seba, na to, čo cítim, čo som prežívala doteraz, viem si ľahšie odpustiť za všetko čo som si vedome aj podvedome spôsobovala. Dá sa povedať, že to je taká skupinová meditácia. Energia iných nám tiež určite pomáha a preto si myslí, že je to silnejšie, ako keď meditujem sama. Odporúčam to všetkým, kto je k takýmto veciam aspoň trochu otvorený a má pocit, že prišiel čas sa konečne pozrieť hlbšie do seba a zistiť kto vlastne je.

Monika:
5/5

Ďakujem Veronike aj za našu Evelinku.V tehotenstve sme navštevovali Veroniku od piateho mesiaca. Nemohla som spávať a v noci som sa budila pravidelne v istú hodinu. Veronika prišla na to že to je pečeňou a že mám nedostatok tekutín. Spánok sa upravil. Chodili sme aj ďalej… pôrod bol ľahší. Teraz má Evelinka 5,5 mesiaca.

Ľubka:
5/5

U Veroniky som bola na EFT a musím povedať bolo to úžasné. Veľmi mi pomohla a ďalej pracujeme na odblokoch. Je super,že ju máme, je skvelá, pozitívne naladená a vždy ma dobije dobrou energiou. Keď vás čokoľvek trápi a neviete za kým ísť, vrelo odporúčam ? Ďakujem Veri..

Pavol:
5/5

Veronika mi zachránila život. Keby nebolo nej, už by som tu nebol. Bol som na antidepresívach, nevedel som, čo so životom. Už po 1. sedení som videl zmenu. Veronika je profesionál so srdcom na správnom mieste. Ďakujem, že existuje taký človek ako ona.”

Alena:
5/5

Príjemné prostredie, usmievavá terapeutka, motivujúca. Pri nej si uvedomujete, že váš život sa dostáva presne tam, kde ho chcete mať, všetko ide zrazu jednoduchšie. Metóda EFT vás zbaví všetkého, čo vám prekáža vo vašom živote. Ak budete váhať, môže sa stať, že keď sa konečne rozhodnete objednať ku Veronike, budete musieť čakať veľmi dlho na voľný termín. Najlepšie sa predáva samo. Ak nie ste spokojný so svojim životom, fyzickým telom alebo psychickou pohodou, dohodnite si návštevu. Veronika vám nájde “liek” na čokoľvek.

Barbora:
5/5

Si vždy ochotná pomôcť, pomohla si mi nájsť pokoj.

Elena:
5/5

Veronika, vďaka tebe, tvojmu prístupu, starostlivosti, úžasnej meditácii a bachovkám som odhodila strach.

Anna:
5/5

Vďaka tvojmu kurzu Ochranný plášť sa posúvam tým správnym smerom
a neustále z neho čerpám v každodennom živote.

Mariana:
5/5

„Touto cestou sa chcem srdečne poďakovať žene, vďaka ktorej sa doma tešíme malej dcérke. Prišla som k Veronika po neúspešných medicínskych zákrokoch s tým, že nemôžeme otehotnieť. Keďže sme boli obaja s manželom zdravý po fyzickej stránke, hľadali sme pomoc zvnútra. Veronika mi spravila 2x kraniosakrálnu terapiu… a po roku a pol sa tešíme nášmu dievčatku. Ďakujem ti Veronika ešte raz, že si mi pomohla posunúť môj život na novú úroveň.“

Petra:
5/5

Veronika mi pomocou kraniosakrálnej terapie a “bachovkám” pomohla vrátiť sa späť, nájsť samú seba, nebáť sa dať najavo svoje pocity a zase sa cítiť, ako keď som bola dieťa, pomohla mi odstrániť emočné blokády, ktoré mi bránili byť spokojnou a uvoľnenou usmiatou ženou.

Martina:
5/5

Veronika pomáha veriť vlastnému úsudku a spoznať aj tú nepohodlnú súčasť vlastnej dušičky, pomáha ľuďom nájsť seba samých, uľaviť im od bolesti fyzickej či psychickej. Našla som pri nej moje schované šťastie.

Mirka:
5/5

Bola som uvrhnutá na dno mojich možností, vďaka Veronike a vnútornému dialógu, ktorý sme spoločne viedli – našla tie správne trefné otázky, som sa postavila opäť na nohy.

Pavlínka:
5/5

Zúčastnila som sa s tebou vedenej koncoročnej akcie Maľovanie jantry. Idem krok po kroku po svojej ceste, ktorú som si vybrala. Môžem povedať, že sa mi splnilo skoro všetko. V živote som spravila zásadné zmeny. Presťahovala som sa, zmenila som prácu, a urobila som si vysnívaný kurz. No najmä som našla na tehotenskom teste dve paličky. Ďakujem, že si, že robíš, čo robíš, za tvoje otvorené srdce a náruč. Je to obrovská podpora v mnohom. V budovaní sebadôvery iných cez prepisovanie starých nefunkčných vzorcov skrz lásku a prijatie. Píšem za seba, ale v mene mnohých. Ďakujem Veronika. Svetlo.

Peter:
5/5

„Veronika, odkedy som vás navštívil, spím zase ako bábätko. Spokojne. Neveril by som keby som nezažil kraniálku, ako ju vy voláte. Ďakujem vám.“

Katka:
5/5

Neuveríte, včera, po roku a siedmych mesiacoch som dostala menštruáciu ? ďakujem vám pekne, že pri kraniosakrálnej terapii ste mi odhalili veci, ktoré som si potrebovala uvedomiť, aby sa ľady pohli.

Katarína:
5/5

Vždy keď som v tvojej blízkosti, posúvaš ma vyššie, opakovane zažívam nádherné emócie a zážitky medzi nebom a zemou, meditácia v pohybe (Tanec šťastia) je oveľa krajšia a účinnejšia pre mňa ako klasická meditácia.

Karol:
5/5

Ahojte, rada by som sa s vami podelila o príbeh, kedy bachovky zachránili človeka. Pred týždňom ma požiadala kamarátka o pomoc pre svojho manžela slovami. “Opúšťa sa a má veľký problém sám so sebou, nič ho nebaví, je apatický a rezignoval. ”Spravila som jej zmes bachoviek, a dnes jej vysmiaty manžel mi povedal: “Budem to odporúčať všetkým, lebo už po 2 hodinách ma prešla chuť sa zabiť.”

Oľga:
5/5

Veronika je žena, ktorá mi ukázala, že sa veci dajú robiť aj inak. Človek ktorý keď poviete, že už nemôžete, dá vám minimálne 10 spôsobov, dôvodov, prečo môžete ísť ďalej. Ak nemôžte nikde nájsť to, čo neustále hľadáte – SEBA, skúste to s ňou.

Lucia:
5/5

Mojim cieľom bolo schudnúť po pôrode. Po 2 mesiacoch koučingu s Veronikou sa moje telo spevnilo, som viac v harmónii.

Marián:
5/5

Veronika mi pomohla odstrániť problém s pretrvávajúcimi zvýšenými teplotami.

Elena:
5/5

Po tanci šťastia som bola pokojnejšia, uvoľnenejšia, šťastnejšia. Celú hodinu myslím len na seba, viem si ľahšie odpustiť, čo som si vedome aj podvedome spôsobovala, je to preto silnejší zážitok ako po meditácii klasickej. Čas sa pozrieť hlbšie do seba a zistiť kým ste – to je Tanec šťastia.

Renáta:
5/5

Po pôrode som sa nemohla posadiť, Veronika mi pomohla kraniosakrálnou terapiou zaceliť energetickú ranu a po dvoch dňoch bolesť odišla.

Ivana:
5/5

Pre mňa bola tanečná meditácia – Tanec šťastia – uniknutie z realitydobitie energie, vyhladenie pocitov. Taká ženská chvíľka, energia ženy, iné ako káva.

Silvia:
5/5

Veľa ľudí by potrebovalo taký relax ako som zažila na Tanci šťastia. Bola som stuhnutá zo skúšky, unavená z celého dňa. A teraz? Som bez myšlienok, uvoľnená, nastala úplná úľava. Veronika celý tanec ústne vedie, a rozpráva správne slová, ktoré vás dostanú do stavu úľavy.

Darinka:
5/5

Veronika, vďaka za obrovskú pomoc. Práve vďaka tebe ,tvojmu prístupu, a tvojej úžasnej meditácii(znovuzrodenie) a bachovkám som odhodila strach o bábätko v začiatočnom štádiu tehotenstva. Si výnimočný človek vždy ochotný pomôcť, nikdy si ma neodmietla, a ja si tvoju pomoc nesmierne vážim. Tak ako ma lekári zablokovali, tak si mi ty pomohla znova nájsť pokoj. Veľké ĎAKUJEM ?

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa

Tvoj darček

Stiahni si zadarmo e-book Výchovné metódy podľa temperamentu dieťaťa