Rok (2018) psa pomaly končí

Pridal: | Publikoval na: 17 januára, 2019

Najstarším kalendárom na svete je čínsky. A ten sa riadi podľa Luny. Rok 2018, ktorý bol rokom PSA, končí 4.2.2019. A nastane rok PRASAŤA.

Čo to presne znamená?

Mohli ste zaznamenať rýchle zmeny a obraty vo vašich náladách. Ja osobne ich stále vnímam. Preto som sa išla zo zvedavosti pozrieť na web, ako to je
s energiami podľa luny.

Rok psa je o vyliezaní neznámych emócií, ktoré sú hlboko vryté v našom nevedomí.  Preto môžte pociťovať stres, depresie až úzkosti doteraz. Objavujú sa nepochopiteľné konflikty, boj o moc a chamtivosť.  Keďže nám rok psa pomaly končí, povedala som si, že je čas na precízny poriadok. Zbaviť sa všetkého, čo už nepotrebujem. Upratať nielen obydlie, ale aj myseľ.

To sa mi povie, že? Nie je to také jednoduché, viem. Preto som pre vás pripravila zážitkový workshop harmonizácia čakier, ktorý vám upratovanie jednoznačne uľahčí.

Po dôkladnom vyčistení prejdeme plynule do roku PRASAŤA, ktoré symbolizuje hojnosť. Najmä si oddýchne myseľ, pretože sa mnohí z nás naučia žiť v prítomnosti a nebudú utekať do minulosti a pátrať v budúcnosti.

Opísala by som to jednoducho – nastáva rok dieťaťa. Tie žijú tu a teraz. Prajem vám veľa usilovnosti, a nezabudnite, že aj v roku 2019 nás čaká práca na svojej vlastnej osobnosti.

Neustály rast je totiž základ úspešných ľudí, duševnej spokojnosti a radosti. Poďte rásť spolu so mnou. Napríklad počas kurzu energetickej metódy EFT.