Šťastná sedmička – Harmonizácia čakier

Ak túžite zmeniť svoj život, začnite hneď.

Moje meno je Veronika Zíšková a som harmonizátorka tela a duše. Som lektorka a autorka Energetického vzdelávania, do ktorého patrí taktiež sekcia Harmonizácia čakier.

Čakry. Dôležité miesta na tele, oku skryté na pohľad.  Každý z nás ich má. Ich počet sa uvádza viac ako 12. Ja spomeniem dúhovú základňu. Šťastnú sedmičku, ako ich nazývam. Ale pekne po poriadku.

Samotnú čakru si môžete predstaviť ako kruh, disk. V strede neho je bod, ktorý treba chrániť. Takže čakry sú inak povedané ochranka pre konkrétnu líniu nášho organizmu. Sú navzájom previazané, a spolupracujú. Dodávajú si energiu podobne ako stromy. Keď je niektorá z nich oslabená, dávam nám telo znamenie. Tým je napríklad bolesť hlavy, chrbáta, alebo nám vypovedá funkciu vnútorný orgán.

ONLINE kurz Šťastná sedmička je jedinečné stretnutie so svojimi svetlami (čakrami). Intenzita ich žiarenia veľmi blízko ovplyvňuje úroveň nášho života.

Čo sa dozviete?

Prestavím vám bližšie všetkých sedem čakier. Opíšem kde sa nachádzajú, a s akými cvikmi ich povzbudiť k silnejšej ochrane. Spomeniem taktiež liečivý kameň, a vôňu, ktoré rovnako zharmonizujú konkrétnu čakru, a iné info (strava, … ). Osvojíte si tri metódy samoliečenia. Po kurze si dokážete sami pomôcť.

Čo vás čaká?

Okrem bohatých informácií si zažijete vedenú čakrovú meditáciu a Tanec šťastia ONLINE.

Kurz pozostáva z dvoch častí. Čas a termín si určíme spoločne. Vytvorím súkromnú miestnosť 
na FB alebo SKYPE. Skupinka minimálne 5 ľudí. 

Cena za 6 hodín čakrovej terapie v podobe kurzu je momentálne so ZĽAVOU 20 % pre každého. Len 35 Eur.

Každý účastník získa Certifikát Svetla, a cenné skriptá. Pošlem po zaplatení.

Platenie bude prebiehať cez účet. Všetky info vám pošlem po prihlásení sa na mail: rozkvet.osobnosti@gmail.com.

Kurzom vás bude sprevádzať Veronika Zíšková harmonizátorka tela a duše

čakry spolu