Na krídlach lásky

Na krídlach lásky bez masky

MôJ PRíBEH

O mne

Som sebavedomá mladá žena, ktorá si žije svoju rozprávku ako kráľovná po boku svojho kráľa. Naučila som sa veriť svojej intuícii, povedať si kedykoľvek svoj názor bez ohľadu na to, čo si o ňom kto myslí.

mojom vysnívanom vzťahu mám priestor byť sama sebou, bez strachu komunikujem s manželom
a dokážem povedať NIE, keď sa mi niečo nepáči. Chodím s hlavou hore, nie že by som bola namyslená. Zdvíha mi ju vedomie, že
už viem kto som.

Aká som bola kedysi?

Presne si pamätám tie roky, kedy som chodievala s hlavou v piesku, hanbila som sa za svoj vzhľad, dokonca som okolo mužov prechádzala zhrbená so sklopenými očami. Vždy som sa cítila ako outsiderka. Môj život bol plný odpadu, smradu a bolesti.
V mojich 22 rokoch ma opustil ex priateľ. Vtedy som sa cítila odmietnutá, plná depresie a nechuti žiť. Bola som odhodlaná
spáchať samovraždu. Každý deň som hrala inú rolu. Raz v maske odvážnej, druhýkrát ľahkovážnej.

Navonok som sa usmievala, no vo vnútri kričala o pomoc. Túžila som sa vymaniť z neutíchajúcej bolesti, nájsť muža svojich snov. Bola som odhodlaná spraviť pre to všetko, len aby som nebola sama.  Moje sebavedomie bolo na bode mrazu. Vo vzťahoch som pritakávala, aj keď som nesúhlasila s druhého názorom, len aby dobre bolo a neopustil ma.  Muži si dosť často robili zo mňa posmešky, a vedeli, že pri mojej vtedajšej naivite im uverím čokoľvek.

Bola som doslova stíhačka, nedávala som mužom žiadny priestor.
Všetko som musela mať VŽDY pod kontrolou. Na tom som aj doplatila.
Moje sebavedomie som denne podkopávala nevhodným správaním voči sebe aj druhým. Nemohla som dopustiť, aby som pochybila.

Mojou vonkajšou  dokonalosťou som len žiadala o všimnutie, uznanie.
Na úkor vlastnej sebaúcte som bola ochotná spraviť to, čo sa mi nepáčilo. Z tohto nekonečného kola smútku a úzkostí som sa nedokázala vymotať
dlhé roky. Až raz to vygradovalo natoľko, že som si povedala: „A dosť!
Kým sa to tu snažím byť?

Toto nie som ja a nedovolím, aby mi niekto ubližoval. Rozhodla som sa pre maximálnu zmenu v mojom živote. Vystúpiť z komfortnej zóny. Zatvorila
som dvere všetkým mužom, aby som mala priestor pre seba. Určila som
si nové priority, prestala som sa ľutovať a podceňovať. 
Deň za dňom som sa viac zaľúbila. Do SEBA.

Systematickou prácou na mojom zranenom dieťati, panovačnej mužskej
energii a neprijatej ženskej energii, sa mi podarilo objaviť vlastnú vnútornú
silu a radosť. Odrazu som nepotrebovala energiu niekoho iného, stačila
 mi moja vlastná. Začala som si viac všímať čo moje telo a duša potrebujú, a s radosťou som im to dopriala (meditácie, cvičenie jógy, masku, peeling, saunu, zdravé jedlo).
 

Deň za dňom som sa viac zaľúbila. Do SEBA. Systematickou prácou na mojom zranenom dieťati, panovačnej mužskej energii a neprijatej ženskej energii, sa mi podarilo objaviť vlastnú vnútornú silu a radosť. Odrazu som nepotrebovala energiu niekoho iného, stačila mi moja vlastná. Začala som si viac všímať čo moje telo a duša potrebujú, a s radosťou som im to dopriala (meditácie, cvičenie jógy, masku a peeling, saunu, zdravé jedlo).  

V mojom programe – Ako sa nestratiť vo vzťahu – učím ľudí ako sa do seba zaľúbiť, mať sa rád a byť sám sebou. Moje 15-ročné štúdium som zabalila do jednoduchého návodu pre blaho seba a vašej rodiny.. Naučím vás pracovať s emóciami, vlastnou energiou, intenzívnejšie vnímať vlastné potreby a zrealizovať ich. A tým sa stanete kráľovnou/kráľom svojho života.