Na krídlach lásky

Veronika Klenová Zíšková

na krídlach lásky bez masky

Hormonálna jógová terapia

Je súbor jógových cvikov, dychových cvičení, počas ktorých sa fyzické a energetické telo dostávajú do opätovnej harmónie. To znamená, že sa pravidelným cvičením vrátite do svojho energetického komfortu.HJT aktivuje endokrinné žľazy, ktoré rozháňajú energiu správnymi kanálikmi do miest, v ktorých už dávno vyhasol oheň. A tým sa stáva, že niektoré ženy cvičením schudnú, iné môžu začať priberať pretože majú energeticky podvyživené telo. 

Pre koho je určená?

Pre ženy, ktoré trpia neplodnosťou, nespavosťou, bolesťami hlavy, endometriózou, vystresovanosťou, vypadávaním vlasov, symptómami menopauzy, bolesti kĺbov, majú výkyvy nálad, sú precitlivené, pasívne agresívne, nemajú chuť na intímnosti. Jednoducho povedané HJT nastolí pokoj na tele, mysli a aj na duši. Po cvičení všetko vo vás ožije, uvidíte.

Ak trpíte následovými problémami, pre vás HJT nie je vhodná:

 • pokročilá endometrióza(krvácanie)
 • tehotenstvo
 • veľké myómy
 • zvýšená činnosť
 • štítnej žľazy
 • onkologické ochorenia, pri ktorých je nevhodné zvyšovať hormóny
 • zápal stredného ucha
 • tesne po operácii brušnej dutiny 3 mesiace 
 • počas menštruácie, pretože cvičenie HJT by práve menštruáciu predĺžilo.

 

 

"Už po prvej hodine som cítila rozdiel. Mala som priam energiu na rozdávanie. A dokonca sa mi pravidelným cvičením zostrilo videnie. Okrem toho, že mne sa zlepšil život, moja dcéra nemohla spávať. Zakomponovali sme do denného režimu antistresové cviky z hormon. jógovej terapie a hľa, spí celú noc. Ďakujeme Veronika."
Ivana

Ako som sa osobne dostala po hormonálnu jógu?

Písal sa rok 2022, ako každá žena po štyridsiatke som začala pociťovať zmeny nálad, nechuť, frustráciu. Chcela som naspäť svoje vitálne telo, pocit vnútornej vášne a radosti. "Náhodne" sa po mňa dostala informácia, že existuje niečo ako hormonálna jógová terapia (HJT). Jej zakladateľkou je p. DInah Rodrigués z Brazílie. Úspešná lektorka hathajógy, ktorá pociťovala tiež stratu hormonálnej funkčnosti. Rozhodla sa, že to zmení. HJT rozvinula na základe mnohoročných štúdií, praktikovania a vyučovania jógy.

V roku 2022 som nastúpila na ročné distančné štúdium práve k p. Dinah. Po úspešných písomných a praktických skúškach som získala certifikát a začala som tento jógový zázrak ponúkať ženám v mojom okolí. Tak vznikli moje prvé kurzy. 

Môj bonus pre vás

Počas nášho kurzu som pre vás pripravila jedinečný BONUS. Naučím vás ako si vyčistíte sebe alebo vašim blízkym čakry. Čo sú to čakry? Prečítajte si v mojom článku TU.

Čo získate týmto kurzom?
 • zlepší sa vám zdravotný stav 
 • prinavráti sa vám chuť do jedla, života a sexu
 • obnoví sa manželská vášeň
 • zmiznú výkyvy nálad
 • budete opäť svietiť

Každá účastníčka dostáva video s 30minútovou nahrávkou celej hormonálnej zostavy a antistresových cvikov + pránajámy. Na záver dostane každá z vás certifikát za účasť.  

Ak sa chcete zúčastniť a nie ste si isté, či je tento druh jógy pre vás, neváhajte ma kontaktovať, rada vám zodpoviem vaše otázky. Častou otázkou býva, či ju môžete vykonávať, keď ste úplný začiatočníci v jóge. Moja odpoveď: Samozrejme. 

Najbližšie termíny

18. máj 2024 Piešťany
6. júl 2024 Trenčín

Trvanie: 9:00 – 17:00h

Dá sa dohodnúť aj individuálny kurz, alebo aj ONLINE verzia.

Hormonálny balans vám dá potrebný relax na tele, mysli a duši. Vďaka nemu som šťastnejšia v manželstve. Je to pocit, akoby sa vám zatvorili oči, uši a vy máte znova priestor počuť a vidieť samú seba.