Na krídlach lásky

Na krídlach lásky bez masky

Veronika Klenová Zíšková

Som sprievodkyňou na ceste za šťastím. Bez masky. Ja som svoje masky odhodila, a tým som sa stala slobodnejšou, šťastnejšou a spokojnejšou ženou. Naučila som sa byť sama sebou, bez pochýb vyjadriť svoj názor a byť celistvá. Moc rozprávkové?

Ja svoju rozprávku žijem, naučím to aj Vás. Moje vedomosti a dlhoročné skúsenosti odovzdám aj Vám, a stanete sa kráľovnou svojho životného šťastia.

Prepojím vás s vnútornou silou, aby sa otvorili  talenty a dary, ktoré skrývate sami pred sebou a nedovolíte si ich žiť. Zbavíte sa  dlhoročných záťaží, nájdete si partnera, upracete si vo vzťahoch a budete jednoducho šťastná.

Vitajte na mojich stránkach, kto som?

Som sebavedomá mladá žena, ktorá si žije svoju rozprávku ako kráľovná po boku svojho kráľa. Naučila som sa veriť svojej intuícii, povedať si kedykoľvek svoj názor bez ohľadu na to, čo si o ňom kto myslí.

V mojom vysnívanom vzťahu mám priestor byť sama sebou, bez strachu komunikujem s manželom a dokážem povedať NIE, keď sa mi niečo nepáči. Chodím s hlavou hore, nie že by som bola namyslená. Zdvíha mi ju vedomie, že už viem kto som. 

Presne si pamätám na tie roky, kedy som chodievala s hlavou v piesku, hanbila som sa za svoj vzhľad, dokonca som okolo mužov prechádzala zhrbená so sklopenými očami…

Riešite podobné problémy

výpoveď spokojnej klientky po 2 mesiacoch aktívnej spolupráce

Je to zvláštne, ako sa v dnešnej dobe, najmä my ženy, usilujeme o dokonalý vzhľad, makáme v posilkách, diétujeme a podobne.. ale na svoju dušu akosi zabúdame. A stále mame pocit, že nám niečo chyba, no nevieme čo to je. Nový partner? Nové auto? Pes či mačka? Čo mi prinesie konečne to šťastie?

Každý vraví, mala by si nájsť samu seba. Lenže ako? Snažím sa o to už niekoľko rokov, ale márne. Neviem kto som, kam patrím. Vďaka Veronike sa mi to postupne darilo zisťovať, každým ďalším sedením sa mi viac a viac otvárali oči. Občas to zabolí, čo o sebe zistíme, čo sa nám vyplaví na povrch, naše presvedčenia, naše vzorce, dávne krivdy a boliestky, síce rokmi zabudnuté, ale oni tam sú.. dôkladne uložené v našom podvedomí.

Potrebujeme si dodať pocit, že sme obdivované a ten pocit vyprchá vo chvíli, kedy sa partner s nami rozíde, kedy sa večer odmaľujeme a vidíme sa také aké sme. Také aké sme. Prirodzené, autentické, bez pretvárok, bez masky. …Ďakujem za možnosť absolvovať jej sedenia a môžem povedať, že toto rozhodnutie zo mňa spravilo niekoho iného. Niekoho, kto si viac verí, kto sa viac prijíma, kto sa už neľutuje. A to bolo aj mojim cieľom. Veronika Ďakujem.

 V tomto e-booku nájdete odpovede na vaše otázky:
  • Kde robím vo vzťahu chybu?
  • Prečo ma môj partner/-ka odmieta
  • Ako viem nášmu vzťahu pomôcť?

Na krídlach lásky

inšpiratívny blog o transformácii vzťahoch, nájdenie životnej energie, rozprávkovom partnerstve a pravej láske

Asertívny vzťah

Mnohé vzťahy stroskotajú práve na zamrznutých slovách v nás samých. Bojíme sa povedať partnerovi, že sa nám niečo nepáči, alebo naopak sú naše slová plné zloby a výčitiek.

Život bez masky

je neviditeľnou fóliou nášho každodenného mejkapu. Chráni nás, dovoľuje nám mať postoj odvážneho, ale na druhú stranu zakrýva bôľ duše. Je reč o maske.

Žiara vášho vzťahu

Dostať pod taktovku vzťahový orchester je otázkou každodenného trénovania. Aj hudobníci sa potrebujú zladiť, aby sa výsledný súzvuk rôznych nástrojov stal tónom súznenia dvoch duší.