Na krídlach lásky

Na krídlach lásky bez masky

Aura rodiny

Všade sa rozpráva, že keď človek začína meniť svoj životný štýl, automaticky sa mení aj jeho okolie. Môžem to potvrdiť na vlastnom živote. Aura každého člena rodiny podvedome pôsobí na auru celej rodiny. 

Môžem to potvrdiť na vlastnom živote. V čase mojej osobnej transformácie som si všimla jednu zaujímavosť. Keď som čokoľvek pochopila, alebo odpustila, či povedala svoj názor, uľavilo sa mi. No nielen mne. Moja rodina, jej aura, začala vibrovať inak. Čo to znamená? Spadol z nej kameň záťaže, dokázali sme sa spolu baviť bez zvyšovania hlasu, jednoducho sa nám dýchalo spolu ľahšie. Moja duchovná očista prispela k väčšej harmónii v našej rodine. Preto sa vraví: „Začni od seba, a ostatné sa zmení.“Aura každého člena rodiny podvedome pôsobí na auru celej rodiny pochopiteľne.

Prečo je doma dusno

Predstavte si situáciu: Každý rodinný príslušník príde domov po celom dni vo svojej bublinke, ktorá je napitá problémami pracovnými, zemskými, toxínmi, energiami kolegov, spolužiakov, vody, jedla, nálad, oblečenia, aviváže, čímkoľvek, a my s touto špongiou prídeme domov. Takýmto spôsobom nastáva mix „energetických pachov“, ktoré sa navzájom spoja. Čo sa deje s nami v domácnosti s takýmto zápachom? Náš nos sa zvraští, ako keď cítime niečo ozaj zapáchajúce.

Telesne sme vyčerpaný, prepadne nás pocit spavosti, pasivity, aj keď sme predtým prišli domov s pozitívnou energiou a vitalitou – s čistou špongiou, ktorá je do polhodinky zanesená hnilobným odpadov od ostatných členov rodiny. A takýto podvedomí hnilobný zápach rodinnej aury vie vyústiť v hádky, agresiu v priebehu minút.


Úloha pre vás

Skúste pozorovať jeden deň vedome váš príchod domov, správate sa rovnako aj po polhodine strávenej doma? Vonku ste mali toľko skvelých nápadov, a zrazu nič, hlava vymazaná. Poznáte to?

Doma útlm, vonku aktivita

Keď som chodievala pravidelne počas troch rokov na päť dní do školy, bola som vždy ako vymenená, až som sa nespoznávala, no pritom toto bolo moje pravé ja. Zapísala som si poctivo všetky svoje nálady, pocity. Mala som toľko energie v porovnaní s lenivou energiou u nás doma. Bolo mi to záhadou, brala som to ako náhodu. Žiadna náhoda, ale fakt. 

Čo som s tým spravila?

Očista domu

 zaobstarajte si vonné tyčinky, šalviu alebo bobkový list. Zoberte si niečo na odklepávanie popola, aby ste si neprepálili napr. vankúš (to sa stalo mne). Kým začnete, upokojte svoju myseľ dýchaním, poproste Boha a iné bytosti o pomoc pri čistení aury vášho príbytku.

Zapáľte tyčinku, špirálovitým pohybom smerom hore prejdite každý roh miestnosti a ukončite špirálou v strede. Takýmto spôsobom vyčistite všetky miestnosti v dome, byte.

Vyumývať dlážku

s octovou vodou, a niekedy pridám aj troška svätenej vody, ak sa jedná o ťažké nánosy energie.  

Energia zvončeka 

už od pradávna používali naši predkovia zvončeky. Boli umiestnené pri vchode. Neboli tam len pre parádu. Mali veľký význam. Očistný. Každý, kým vstúpil do miestnosti, musel najskôr zazvoniť.

Zvuk zvona prichádzajúcu návštevu očistil a dovnútra vošla „bez pridanej hodnoty temna“. Spomeňte si na vibráciu zvona na kostole, tá sila odplašila všetko negatívne z dedín a miest.

Vyčistiť svoju auru

Zoberte si ručný zvonček, najlepšie kovový, a doslova vyzvoniť každú časť tela. Bude to vyzerať kuriózne, ale nenechajte sa tým odradiť. Stojí to za to. Zvonček je mocný aj pri vyháňaní duchov a i. negatívnych bytostí z obydlia.

Vysvätenie domu

kresťania si dlhé roky dávajú vysvätiť svoje domy pred vstupom dovnútra. Tiež to má svoj účel.

Premiestnenie 31 vecí 

tento spôsob je veľmi účinný. Stačí vymeniť akýchkoľvek 31 vecí v dome. Najsilnejšie energetické premeny sú cítiť, keď vymeníte nábytok alebo izby. Ak sa nedá, nevadí, zoberiete predmety a pomeníte ich. Napríklad kvet z obývačky dáte do kuchyne a naopak.

Malé predmety, ktoré stoja na jednom mieste dlhé roky položte na inú poličku. Môže to byť naozaj hocičo. Rozdiel po výmene pocítite okamžite.

Ochranné kamene, sviečky

to je samozrejmé mať v dome, pri elektrických zariadeniach vždy. Ja mávam položený kameň aj pred obrazovkou na pc. Používam ametyst, citrín, a teraz mám napríklad turmalín. Veľmi účinný je aj orgonit so špirálkou vo vnútri.

Práca na sebe

to najdôležitejšie spomínam na koniec. Nazrite odvážne do vašej bublinky, čím je napitá vaša špongia. A pokúste sa na tom popracovať. Aby ste nechodili s toľkou dennou záťažou. Častejšie dýchajte, cvičte, a usmievajte sa. A budete prekvapený, že aj svet sa usmieva na vás celý čas, len ste mali zatvorené oči.

Rodinný rituál

Aura rodiny utvára kvalitu vašich životov. A preto sa o jej kvalitu starajte s láskou. Môžete si vytvoriť rodinný rituál. Každú nedeľu si spravte rodinný kruh, počas ktorého budete k sebe úprimný, alebo ak sa to nedá povedať nahlas, napíšte si to na papieriky a spoločne ich spáľte.